Zbieranina tematów

Wpis

środa, 06 maja 2015

Czy seks nadal jest tematem tabu??

Pod ostatnim wpisem, prawdopodobnie mężczyzna umieścił komentarz, że zołza nadaję się tylko na raz do łóżka a potem za drzwi. Zastanawiam się czy film "Seks w wielkim mieście" również jest dla niego czymś złym? Dobrze wiemy, że pogląd na sprawy łóżkowe różnią się między kobietami i mężczyznami. Standardowo facet, który miał dużo partnerek jest kozakiem w towarzystwie, kobiety w tym momencie nie liczą się ani troszkę. Z drugiej strony patrząc, kobieta mająca wielu parterów lub przyjaciela na łóżkowe spotkania jest dzi*ką. Jest wręcz niedopuszczalne by kobieta miała potrzebę uprawiania seksu. Zostałyśmy tak wychowane żeby mieć takich potrzeb, nie mieć fantazji, a najlepiej żebyśmy o tym nie rozmawiały bo nie przecież nie wypada. Tylko dlaczego??

Każdy ma potrzeby i to jest jedna z nich. Tłumiona jak wszystko zmienia się w coś innego, niejednokrotnie gorszego. Każde tłumione uczucie nie jest dobre. A poza tym możemy spełniać swoje pragnienia. Nie znaczy to oczywiście by każdemu wskakiwać do łóżka, szczególnie nowo poznanym ludziom. Najfajniej mieć kogoś zaufanego, z którym łączy Cię tylko i wyłącznie więź fizyczna, ale występuje główny czynnik czyli szacunek. Z góry ustalamy reguły i staramy się ich trzymać by relacją była pozytywnie odbierana przez obie strony. 

A jak to jest w parze?? Głównie jest tak żeby to facet spełnił swoje fantazje, a kobietę później coraz częściej boli głowa. Ciekawe czemu... Może dlatego, że mężczyzna nie pyta się kobiety co chciała by robić, jakie ma marzenia, czy to co robi jest tak jak trzeba, jak jej się podoba.

Według większości facetów nie mamy potrzeb, jesteśmy tylko narzędziem. Zapominają o wspomnianym wcześniej szacunku, drugim człowieku. Wszystko to schodzi na dalszy plan. Jest to przykre, ale nie jest to jedyna postawa mężczyzn wobec kobiet. Są panowie, którzy traktują kobiety równo, ze sobą. Dbają o ich potrzeby, starają się by i jej było dobrze, by miała satysfakcję, to nie tylko dobrze wpływa na samopoczucie kobiety, ale również na więzi w związku. Kobieta spełniona zapomina co to ból głowy, a tym samym żar w związku drastycznie po pewnym czasie nie gaśnie. A możliwe, że też nie szuka czegoś na boku, szczególnie kobiet na jedną noc, którą później wystawi za drzwi.

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
free_malinka88
Czas publikacji:
środa, 06 maja 2015 09:38

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • krzysztof213 napisał(a) komentarz datowany na 2015/05/06 09:52:57:

    A dobrze napisane.I dzięnki za rady .
    Ja tam nie wierze ze kobiety chcą .Jakos to nadal temat tabu

  • free_malinka88 napisał(a) komentarz datowany na 2015/05/06 10:11:12:

    Kobiety rowniez chca,ale nie kazda jest tego swiadoma, bo nie bylo jej dane zasmakowac w przyjemnosci. W tym momencie facet powinien ja poprowadzic.

Dodaj komentarz

Tagi

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa