Zbieranina tematów

Wpis

środa, 14 stycznia 2015

Męska segregacja

Czas na porządki. Małe rozliczenia i podsumowania. Stoję przed śmietnikiem i nie wiem jaki kontener wybrać dla którego byłego. Jest ich kilka. Może zacznę od rodzajów facetów żeby łatwiej było ich zutylizować.

-Nijaki: nie trzeba tego chyba tłumaczyć, taki gość nie nadaje się do niczego, a na pewno już nie nadaje na tych samych falach co Ty.

-Przyjaciel: kusi Cię żeby z nim być kiedy jesteś sama, bo przecież On dobrze Cię zna i rozumie. Więcej jesteś Mu w stanie wybaczyć. Nie masz motylków na Jego widok, jest dobry, ale nie jako Twój partner.

-Idiota: trzeba Go unikać jak ognia. Z początku jest fajnie, ale cały czas świeci się taka mała lampka, która podpowiada, że gość jest dziwny. Niestety ignorujemy to. Z każdym dniem, a nawet godziną jest fajniejszy. Chwilę potem bańka pęka a my mamy szczęście, że nic się nam nie stało.

-Wieśniak: nie, nie chodzi o pochodzenie, ale zachowanie. Nierzadko przystojnych, jednak coś nam ewidentnie nie gra, chociaż jeszcze nie wiemy co. Po czasie zaczyna nam przeszkadzać Jego zachowanie. Później aż wstyd się przyznać przed samą sobą, że w ogóle zwróciłaś na Niego uwagę. Nie mówiąc o tym, że każdy znajomych rozpracował Go wcześniej niż Ty.

-Desperat: ledwo Go poznajesz, ale nie ma chemii, tematu do rozmów i nic co by Cię do Niego przyciągało, nawet jeszcze nie jesteście parą i mówisz, że z tego nic nie będzie. On się wścieka, ucieka a później już tylko listy pożegnalne, branie na litość. Kiepska sprawa.

-Niegrzeczny chłopiec: zazwyczaj tych lubimy najbardziej. Lecą na niego wszystkie kobiety, każda Go zna i ma jedną ugruntowaną pozycję. Pierwsze udajesz niedostępną, ale szybko miękną Ci kolana. Miesza Ci się w głowie, zakochujesz się a jak on już się zorientuje co się święci to znika. Trochę łez musi upłynąć żebyś Go odchorowała, jak już masz spokój i jesteś gotowa na nowego faceta-on wraca. Pokazuje Ci złote góry a Ty jak ćma lecisz do światła i znów giniesz w jego objęciach. I tak w kółko.

-Seksualny maniak: nie ma znaczenia co czujesz, co chcesz robić itd, ważne by on sobie użył. Wszytko jest ważniejsze niż Ty.

Sami dziwacy, trzeba ich zutylizować. Już wiem gdzie ich miejsce. Nie będę się babrać w przeszłości. Na końcu wszystko ląduje w jednym kontenerze z napisem "BALAST".

Jest jeszcze jeden typ, ale takich nie należy wyrzucać, mimo że pewnie mają wady, ale czy My ich nie mamy?

-Fajny, normalny facet: nie, to nie jest mit. Istnieją tacy, tylko musimy czasem odwrócić głowę w inną stronę. Nie rozglądać się za jednym rodzajem. Nie komplikować sobie życia i zaśmiecać jednym, złym typem faceta. Trzeba otworzyć oczy i zobaczyć to co czasem jest całkiem blisko. Takich można mieć przy sobie nawet całe życie.

 

 

*oczywiście od każdej reguły jest wyjątek :)

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
free_malinka88
Czas publikacji:
środa, 14 stycznia 2015 12:26

Polecane wpisy

Tagi

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa