Zbieranina tematów

Wpis

poniedziałek, 23 czerwca 2014

Dzień złości :/

Maluję paznokcie i zaczynam znów się dziś denerwować bo mój mąż wszystko co ważne zostawia na później i o tym zapomina, bo jest mnóstwo remontów na drogach i trasę do hurtowni czyli 6 km pokonuje w godzinę, nie tylko przez przebudownę jednego mostu, ale przy dojeździe do pobliskiego ronda budują jakiegoś molocha, wychodzi gość na ulicę i zatrzymuje, i tak już jadący ślimaczym tempem korek. A dlaczego?? By 10 ciężarówek mogło wbić się w korek. Super. Nienawidzę ich i do niczego nie będzie mi potrzebna ta budowla więc dlaczego mam cierpieć i przez nich tracić mój cenny czas ?? Nie, nie wpuszczę go i koniec, mam to daleko w poważaniu, że on jest w pracy, że mu się spieszy bo terminy ich gonią. NIE NIE NIE i JESZCZE RAZ NIE !! Mi też się spieszy!! Ale kogo to obchodzi...

Nowa informacja w lokalnej prasie. Zamykają most dojazdowy do mojej miejscowości. Szlag!! Nie dość, że już do hurtowni nie dojadę to i pewnie turyści nie przyjadą do nas bo komu się będzie chciało nadrabiać drogi a później stać w korku?? No właśnie nikomu. Spadną obroty w sklepie bo nie będzie turystów, bo zamknęli most. SUPER. Trzeba mieć wysoki iloraz inteligencji żeby zamykać most w środku sezonu turystycznego. Jedyny dojazdowy do mojej miejscowości, szkoda gadać.

Do tego jeszcze moi ulubieni klienci. Płaci kartą a ona nie chce przejść i żali mi się jak to tak może być. Po pierwsze nigdzie mu się nie spieszy bo nie pracuje tylko żłopie piwo a po drugie to tylko maszyna. Skoro on od siebie nic nie wymaga to dlaczego wymaga od głupiego portalu??

I czy moje problemy nie są ważniejsze od np. afery taśmowej?? Przecież nic nowego się nie dowiedzieliśmy, wielkie mi halo, za chwilę sprawa ucichnie jak każda inna i życie jej uczestników wróci do normy a może nawet dostaną jakąś rekompensatę. A ja co muszę się męczyć, złościć i malować paznokcie bo nic innego mi nie zostało, bo i tak nikt nie liczy się z moim zdaniem. Zdaniem biednej jednostki, która żyje uczciwie i to jej błąd.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
free_malinka88
Czas publikacji:
poniedziałek, 23 czerwca 2014 11:09

Polecane wpisy

Tagi

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa